KURUMSAL

      Anofel çevre sağlığı; uzman kadrosuyla haşere kontrol ve hijyen sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur.
     Haşere Kontrol ( pest kontrol ), üzerinde taşıdığı hastalık yapıcı organizmaları, besinlerimize ve yaşadığımız ortamlara taşıyan, insan sağlığını tehdit eden, yürüyen, uçan haşere ve kemirgenlerin; insan sağlığına zarar vermeyen biosidal ürünler kullanılarak ortamdan uzaklaştırılması veya yok edilmesini sağlayan faaliyetlerin tümüdür.
     Anofel çevre sağlığı , haşerenin biyolojisi yaşayışı ve alışkanlıkları gibi bilimsel temellere dayalı haşere kontrol yöntemlerinde, Dünya Sağlık örgütü WHO ve Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış, kentsel haşere kontrolünde kesin etkili normal kullanımda akut tehlikesi oluşturmayan insektisit ve rodentisit kullanmakta ve IPM (Entegre Zararlı Yönetimi) prensiplerini uygulamaktadır. Anofel çevre sağlığı Sağlık Bakanlığının 08.08.2011 tarih ve 57871/208 sayılı biosidal ürün uygulama izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.
     Anofel mühendisleri uygulama yapılacak yer hakkında fizibilite çalışması yaparak uygun ilaç ve uygulama tekniklerini belirler ve müşterisine sunar. Mühendislerimiz ve teknik elemanlarımızın sıvı, kokusuz ve iz bırakmayan biosidal ürünler ve jel formülasyonundaki yemlerle yaptığı uygulama esnasında, hiçbir hazırlık yapmanıza gerek kalmadan, yaşam alanınızı terk etmeksizin, günlük günlük rutin hayatınıza devam ederken, evcil hayvanlarınıza zarar vermeden, haşere kontrolhizmetini gerçekleştirir. Bizler, Anofel olarak, çevre sağlığına duyarlı eğitimli, bilinçli, güvenilir, sorumlulukların farkında ve uzaman kadromuzla müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

 

 

 

 

 

 

Copyright © Anofel Çevre Sağlığı Tarım Gıda ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi | Designed by MasterAjans